MELCOMEDIA

Sık Sorulan Sorular

1. Neden ajans hizmeti almalıyım ?

Ziyaretçileriniz ve müşterileriniz ile profesyonel bir şekilde iletişim kurabilmek, düzenli bir şekilde içerik girişi sağlamak, satış ve bilinirlik oranlarınızı arttırmak, müşteri memnuniyetini ve iletişimini etkin ve gerçekçi bir şekilde sağlayabilmek, müşteri portföyünüzü genişletebilmek için sosyal medya hizmeti almalısınız. Biz melcomedia ailesi olarak bu konuda sizlerin işini kolaylaştırmak adına uzman ekibimizle her zaman yanınızda olmaktan keyif duyuyoruz.

2. Markayla iletişiminizi nasıl yönetiyorsunuz?

Öncelikle samimi ve içten bir iletişim anlayışına sahibiz. Empati yaparak sizlere atanan marka temsilcilerimizle her türlü iş iletişimini kolaylaştırıyoruz. Markalarımızın isteği doğrultusunda belirli aralıklarla toplantılar düzenliyoruz ve bu toplantılarda olumlu-olumsuz tüm süreci değerlendirip yeni bir yol haritası oluşturuyoruz.

3. Sosyal Medya nedir?

Sosyal Medya, kişilerin internet üzerinde birbirleriyle veya bir topluluk ile yaptığı diyaloglar, fotoğraf paylaşımları ve diğer paylaşımların bütünüdür.

4. Sosyal Medya Yönetimi Ne Tür Avantajlar Sağlar?

Marka tanıtımı, marka Bilinirliği, marka değerlerini yansıtmak, iş pazarlaması, rekabet yönetimi, müşteri çekmek ve kısa sürede hedefe ulaşmak konusunda size büyük avantajlar sağlamaktadır.

5. Sosyal medya Hesap Yönetiminin Aylık fiyatı nedir?

Firmanızın sektörü, ürünleri/hizmetleri, ihtiyaçları, kurumsal kimliği ve iş kültürü içerik paylaşım planlamasına ve fiyatlarına yön vermektedir. Ajansımızla yapılacak toplantıdan sonra içerik paylaşımı sayısı ve fiyat netleşmektedir.

Exit mobile version